VCB panely mají dlouhotrvající mechanické a elektrické život

Source:

Použití panelu VCB má následující výhody:

Každý vizuální kontrola kontaktní eroze

Nízké nároky na údržbu

Uživatelsky přívětivý

Snižuje prostoje a také, jak tedy ztráta zákazníka minut

Charakteristické rysy

Všechny komponenty jsou oddělena přes sebe pro s kovovou list. Stupeň ochrany IP4X pro vnitřní použití a IP54/55 venkovní aplikace, ochrany a měření s číselným nebo statické nebo elektromagnetický metrů a relé dle zákazníka požadavek, stáčení do nebo z dělení z testu na postavení služeb a naopak s krychlový dveře zablokovány, mechanické I / l pro zabránění zajetí nebo k dělení na podmínky , na druhu PT s širokým přípojnic prostory schopné výšky pro přihrádky na kabel a pojistky.

Funkce produktu

Celá řada VCB panelu produktů je přijat funkcí, včetně:

Lepší flexibilita

Kompaktní design

Snadno Komise a erekce

Vyšší pevnost

Nejmenší údržba

Kontrola kvality

Vynikající vodivost

Některé z parametrů kvality zkoušky VCB panel patří:

Zkušební napětí

Teplota stoupá test

Žádné ztráty zatížení

Výkon

Všechny tyto kontroly kvality VCB může být organizována prostřednictvím aplikace inteligentních nástrojů pro testování v laboratoři zkoušky výrobku.

VCB (Vakuové jistič) rozsah

Existuje mnoho typů VCB panelů, které jsou k dispozici, který poskytuje lepší výkon. Pro prevenci oheň stejně jako přepětí, VCB jsou využívány v oblastech, kde může dojít k elektrické krizi. Tyto VCB získat aplikaci v systému vn. Různé druhy VCB jsou uvedeny zde:

Venkovní panely

Na venkovní panely jsou vybaveny VCB TVM, která je vhodná pro venkovní instalace. Nebezpečné situace, která může důsledkem elektrické naléhavost může zabránit prostřednictvím těchto panelů. Rozsah tohoto okruhu je vhodná pro střední rozmezí elektrický proud. Tyto panely jsou trvanlivé, odolné , a nabízí výkon konzistence. Navíc tyto obvody jsou velmi hospodárné.

Porcelánové plátované VCB

Porcelánové chochu VCB lze umístit na základě s oblasti sousedící továrny. Energie je dodávána prostřednictvím kabelové televize nebo střešní průchodka nebo kombinace kabel a průchodky střešní. Uzemnění všech jističů lze provádět prostřednictvím integrál uzemnění přepínače, szákladě blízký druhu nebo prostřednictvím vytváření kapacity nebo Remíza out uzemnění náklaďák s pevné odkazy pro autobus podavač nebo baru straně. Tyto jističe jsou velmi nákladově efektivní stejně jako poskytuje výkon konzistence.

VCB vozík

VCB vozík je velmi snadné v instalacích a také velmi odolný. Vozíky jsou především používá v průmyslu, elektrické, stejně jako napájení dodávek.

Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, Čína 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106
Copyright © Shaanxi Joyelectric International Co., Ltd.