Výhody pro střední napětí vn. / venkovní vložené Pole

Source:

Někteří zákazníci se ptal na výhody vloženého pole ve srovnání s Montážní tyč, bychom chtěli představit, že tady.

Epoxidové vložený Poláků, nebo volané vložené vakuových přerušovačů, vakuových zhášedel epoxidovou pryskyřicí, je obsazení vakuových přerušovačů, hlavního okruhu vedení a montážní díly hnací ústrojí s epoxidové do nedílnou součást.

Hlavní výhody této technologie (ve srovnání s systém sestavený nebo otevřené pólu) jsou její vysoká dielektrická pevnost, stejně jako lepší ochranu před vnějšími vlivy. Vložit vakuové přerušovače v pryskyřici, aby mimořádně pevná tyč a ochrany přerušovače před dopady, prachu a vlhkosti. Design je kompaktní, robustní a modulární. Další důležitou výhodou je rychlá a jednoduchá montáž, otestovaný a upravené Poláků na vakuové vypínače.

Vložený pól/odlévání pryskyřice vakuové přerušovače je epoxidové pryskyřice obálka, tekutý latex silikon, Cu-Cr kontaktů přerušovače s dlouhou povrchových vzdáleností a hrníček držáky kontaktu přijetí axiálního magnetického pole, nainstalované v managementu vnitřních i venkovních vakuové vypínače nebo jiných zařízení, rozvod vakua. Používá se zejména v elektrické energie, mechanické, chemické a hutní oddělení stejně jako miny a jiné průmyslové oddělení, kde je provozována často.

Vítejte u nás objednáte vložené pole.


Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, Čína 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106
Copyright © Shaanxi Joyelectric International Co., Ltd.